Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy. -- Wszystkie kubki są "pakowane na prezent" --
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy. -- Wszystkie kubki są "pakowane na prezent" --

Nie kupuj kota w worku...czyli kupując kubek illu kupujesz jakość !


Zaczynając od początku...używamy najwyższej jakości produktów tj. kubki, tusze, papier i mnóstwo innych rzeczy niezbędnych do produkcji kubka, którymi nie będę Was zanudzać. Jedno czego możecie się napewno spodziewać po naszym produkcie to jakość. Potwierdzeniem tego są opinie na naszej stronie www.illu.pl ! Kubki wykonujemy samodzielnie, stąd dbamy o każdy szczegół. Każdy nasz kubek, bez wyjątku zapakowany jest jak na prezent, stąd nie musicie się obawiać, jeśli wysyłacie kubek bezpośrednio do osoby obdarowywanej. A jeśli zamawiacie kubek dla siebie to chyba miło dostać ładnie zapakowaną paczuszkę. No dobrze, ale co oznacza, że kubek pakowany jest na prezent ? Każdy kartonik ozdobiony jest pieczątkami z naszym logo. Kubek owinięty jest w czarny pergamin. Pudełko przewiązane jest wstążeczką.
 

A jako dodatek otrzymujecie kartkę motywacyjną z hasłem ALWAYS KEEP SMILING, no bo przecież uśmiech jest tak ważny w dniu codziennym !

 
Co jeszcze należy do naszych mocnych stron ? Szybkość wysyłki, realizujemy zamówienia na bieżąco tj. wysyłamy paczkę w następnym dniu roboczym po złożeniu zamówienia. Cieszymy się również dobrymi opiniami, jeśli chodzi o kontakt. Bardzo staram się odpisywać na Wasze wiadomości i maile w tempie ekspresowym. A jeśli tylko mogę, służę radą jak dzwonisz :) Poprostu robimy fajny produkt, który prezentujemy z dumą. Znajdziesz u nas pięknie ilustrowane kubki dla każdego...dziewczyny, żony, koleżanki, przyjaciółki, partnera, mamy, taty, babci, makijażystki, manikiurzystki, fryzjerki, lekarki, office woman, kosmetyczki... chodź i sprawdź.


Pozdrawiam Kasia