Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!

Co najmniej 2 razy w roku tj. na Dzień Nauczyciela oraz na zakończenie roku szkolnego/przedszkolnego stajemy przed dylematem co podarować nauczycielowi/nauczycielce w podziękowaniu za pracę.


Niewątpliwie zawód Nauczyciela jest jednym z ważniejszych zawodów - to właśnie z Nimi spędzamy długie lata, to właśnie Oni wprowadzają nas w świat literatury, historii czy geografii, to właśnie Oni zarażają nas pasją do danej dziedziny, to własnie Oni często odpowiadają za zawody, które wybieramy i  to własnie oni niejednokrotnie służą pomocną ręką w problemach życiowych. Jedno jest pewne...Nauczycielom należy się ogromny szacunek za to co robią,  a mam wrażenie, że wypełnianie ich ról w dzisiejszych czasach jest coraz trudniejsze. 

My, aby wyjść naprzewciw Waszym dylematom stworzyliśmy kubki dla nauczycieli, dla nauczycielki, dla wychowawczyni, dla przedszkolanki.
 

Do wyboru macie przeróżne wzory, które w zależności od projektu można dowolnie modyfikować. Fajną opcją jest wpisanie na kubku imion dzieci z grupy przedszkolnej lub klasy! Ale jeżeli macie inne pomysły na modyfikację naszego projektu to piszcie lub dzwońcie śmiało!