Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!

Kiedy zapytam Cię o najważniejszy dzień w życiu ...to jaka będzie Twoja pierwsza myśl ? 

Myslę, że spora większość odpowie...Dzień Ślubu ! Nie ma się co dziwić, to jeden z najbardziej dopracowanych, wyczekiwanych i pięknych dni...Dwoje ludzi decyduje się, aby wspólnie przejść przez życie- na dobre i na złe ! Te słowa przysięgi małżeńskiej za każdym razem wywołują u mnie ogromne wzruszenie. Aby jednak ten dzień był cudowny i wymarzony musi być poprzedzony ogromem pracy i przygotowań ...i tutaj swoją niesamowitą rolę odrywają przyjaciele i nasi bliscy. Szczególne wyróżnienie należy się jednak ŚWIADKOWEJ - PRZYJACIÓŁCE. To właśnie ona wspiera nas w każdym zwariowanym pomyśle i staje na głowie, żeby go zrealizować. Pomoże w wyborze sukni z zachowanim najnowszych trendów, doradzi przy wyborze sali i udekoruje ją tak, aby stała się magicznym, wyjątkowym miejscem. To ona wyciągnie Cię na najbardziej szalony wieczór w Waszym życiu i każe latać w obciachowej opasce z rogami :) To własnie ona pokaże, że zawsze możesz na nią liczyć! 
 

Dlatego właśnie warto podziękować jej w wyjątkowy sposób. Nasza propozycja to wyjątkowy imienny kubek z Waszymi postaciami i pięknym hasłem! To idealny prezent dla jakże istotnej w tym dniu osoby !

Jak stworzyć taki kubek ? Samodzielnie dobierasz fryzury, sylwetki oraz cytat, który ma się znaleść na kubku, możesz skorzystać z naszych propozycji lub wpisać swój. Napis można przekształcić również w pytanie Czy zostaniesz moją świadkową? i wtedy jest to znakomita opcja zapytania przyjaciółki czy nią zostanie! Jak widzicie możliwości jest wiele, a ograniczyć może Was tylko wyobraźnia.  Do wyboru 4 warianty w zależności od sylwetki Panny Młodej (Bride) i Świadkowej (Brides Maid).
Wariant 1 - regular size
Wariant 2 - 2 plus size
Wariant 3 - 1 regular size, 1 plus size
Wariant 4 - 1 plus size, 1 regular size

Zapraszam do zakładki Friends, nie zwlekaj i już dziś zamów personalizowany kubek w podziękowaniu świadkowej za jej pomoc w przygotowaniu ślubu! Bardziej oryginalnego prezentu nie znajdziesz!