Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!

Kolekcja Xmas - kolekcja Friends w świątecznej odsłonie

 
Święta zbliżają się wielkimi krokami. Lubię ten czas...kiedy na spokojnie można wybierać dodatki świąteczne, zastanowić się nad ozdobami i wyobrażać sobie świąteczny stół. W tym roku po raz pierwszy wprowadziliśmy do sklepu kubki świąteczne i tym samym zaoszczędziliśmy Wam problemu z wyborem prezentów świątecznych dla najbliższych :D
 

Motyw świąteczny został wprowadzony w kolekcji Friends.

 
A ponieważ to kubki z dwoma i trzema postaciami cieszą się największym powodzeniem to właśnie w tych dwóch wariantach wprowadziliśmy elementy świąteczne. W wariancie świątecznym jest również kubek z kolekcji Fashion, tutaj macie możliwość personalizacji poprzez wpisanie imienia. 

Zapraszam Was do przeglądnięcia naszej całej strony. Jestem pewna, że znajdziecie tutaj ciekawe propozycje na świąteczny prezent dla najbliższych. Ozdobnie zapakowany kubek będzie pięknie prezentował się pod choinką. No czy sami nie chcielibyście dostać personalizowanego kubka od Mikołaja ? No więc właśnie...nie zwlekajcie i zamówcie kubek już dziś !

PS. W związku z Waszymi licznymi zapytaniami stworzyliśmy w wersji światecznej również kubek dla par (wersja zielona i czerwona).

Pozdrawiam Kasia