Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!

"Fryzjerka jest najlepszą przyjaciółką kobiety" lub "Fryzjer jest najlepszym przyjacielem kobiety" myślę, że dziś Marilyn Monroe śpiewałaby właśnie tą wersję piosenki :D

Kochane dziewczyny...no bo czy nie jest tak? Pozwólcie, że zadam Wam kilka pytań:
  • Jak długo poszukiwałyście swojej idealnej fryzjerki/swojego idealnego fryzjera? 
  • I jak szybko ją/go zmieniałyście pomimo tego, że byłyście zadowolone z efektów jej/jego pracy, ale nie było tego flow między Wami?
  • Jak często traktujesz wizytę u fryzjerki/fryzjera jako formę relaksu?
  • I o czym marzy świeżo upieczona mama?
  • Czy wyobrażacie sobie wizytę u fryzjerki/fryzjera bez ploteczek i ciepłej kawki?
  • Jak ważne jest zaufanie w Waszym "fryzjerskim związku"?

Jestem pewna, że wszystkie Wasze odpowiedzi potwierdzają moją tezę!

FRYZJERKA JEST NAJLEPSZĄ PRZYJACIÓŁKĄ KOBIETY/FRYZJER JEST NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM KOBIETY!

 
Dziś w naszym zabieganym świecie nie lecimy do fryzjerki/fryzjera tylko ładnie się ściąć/zafarbować. Dla wielu z nas jest to forma zrelaksowania się, rytuał odpoczynku, nagroda na poprawę humoru lub nawet świadectwo następujących zmian w naszym życiu. Wizyta u fryzjerki/fryzjera to profesjonalna obsługa na każdym etapie - przepyszna kawa/herbata, masaż głowy, przepięknie pachnące kosmetyki do włosów, profesjonalna obsługa. Zawód fryzjerki/fryzjera kiedyś a dziś to przemiana"rzemieślnika" w artystę! Artystę, który nieustannie szkoli swój warsztat.
Pamiętam czasy, kiedy moja mama była w moim wieku ... nieustannie panowała wtedy moda na trwałą ondulację i balejaż a'la zebra. A co dzieje się teraz w świecie fryzjerstwa? Trendy zmieniają się tak szybko, że nie jesteśmy w stanie za tym nadążyć. Balejaż został wyparty przez ... refleksy...ombre...somre...Z kolei cięcia zyskują nowe odmiany i formy! A nasze kochane fryzjerki/ nasi kochani fryzjerzy musza pędzić za tymi zmianami i iść za modą. Nie jest to łatwa profesja- artysta, uczeń, psycholog w jednym!
 

Dlatego doceńmy naszych "fryzjerkich przyjaciół" i pamiętajmy, że 16 września obchodzimy DZIEŃ FRYZJERKI/DZIEŃ FRYZJERA! A tylko u nas znajdziesz oryginalny kubek dla fryzjerki, stylistki włosów, barbera. Obdarujmy ich oryginalnym prezentem w postaci kubka:

Kubek dla fryzjerki, stylistki włosów w wersji z akcesoriami fryzjerskimi: https://illu.pl/kubek-hair-id-63
Kubek dla fryzjerki, stylistki włosów w wersji z postacią: https://illu.pl/kubek-dla-fryzjerki-id-49
Kubek dla fryzjera, barbera: już wkrótce