Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!

Kolekcja Friends powiększona o kubki Plus Size

 
Świat jest różnorodny, a my kobiety mamy różne kształty i rozmiary. Dodatkowo dostawaliśmy mnóstwo zapytań o kubki z kolekcji Friends, ale z postaciami o pełniejszych kształtach. Wprowadziliśmy kubki Friends Plus Size dla 23 postaci, bo to właśnie te projekty cieszą się Waszym największym zainteresowaniem. Jest możliwość połączenia postaci Regular Size i Plus Size (1+1, 1+2, 2+1).
 

Jak wykreować swój kubek ? 

 
Do wyboru macie 6 fryzur i 4 kolory włosów. Możesz również zadecydować co postać trzyma w ręku - wino, kawa, palce w kształcie litery V. Pod postaciami jest miejsce na umieszczenie imienia, ksywki, nicka, a z drugiej strony kubka możesz umieścić napis. Tutaj wychodzimy Wam naprzeciw i proponujemy wybór jednego z naszych 22 haseł, ale spokojnie możesz wpisać coś "od siebie".

Co jest naszym ogromnym plusem? Autorskie projekty, fachowe wykonanie i pomoc na każdym etapie składania zamówienia. Jeśli więc szukasz oryginalnego i stylowego prezentu dla przyjaciółki, siostry, koleżanki z pracy, mamy, kuzynki, sąsiadki, cioci to trafiłaś idealnie. Ja gwarantuję Ci, że to będzie wyjątkowy prezent!

Pozdrawiam Kasia