Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!

Kolekcja Friends czyli nasz bestseller 

Kolekcja Friends to pomimo nazwy kubek stworzony nie tylko dla przyjaciółki. To również znakomity kubek dla siostry, kuzynki, koleżanki z pracy czy mamy i córki. Kubek z kolekcji Friends tworzysz samodzielnie. Wybierasz m.in. liczbę postaci. W chwili obecnej oferujemy projekt z dwoma, trzemaczterema, pięcioma, sześcioma, siedmioma i ośmioma postaciami. Również to Ty decydujesz o kolorze włosów (blond, brunet, rudy, czarny) oraz o fryzurze (short, bob, bun, loose, straight, curly). Pod każdą postacią umieszczamy imię. Do Ciebie należy także wybór jaki przedmiot postać trzyma w ręku: kawę czy wino, a może poprostu ręka ma być pusta (palce w literę V).

 

Dodatkowo przy opcji z dwoma i trzema postaciami wprowadziliśmy dodatkowy wzór tj. przyjaciółki w kolorowych ubraniach z tłem i bez tła.


Na projektach z dwoma i trzema postaciami jest miejsce na "dłuższy" napis. Śmiało możesz zmienić ten zaproponowany przez nas, ale pamiętaj nie szalej z jego długością! Dla większej ilości postaci tego miejsca jest znacznie mniej stąd napis jest ustalony przez nas i nie ma możliwości jego zmiany...no dobrze, możemy pójść na pewne ustępstwa. Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o możliwość zmiany. Jeżeli jest to krótki tekst, napewno "pokombinujemy".

Jeśli chodzi o kolekcję Friends ciągle mam w głowie nowe pomysły i jestem pewna, że będzie ona sukcesywnie wzbogacana. So stay...tuned !

PS. W sprzedaży znajdziecie również kubek dla pary, dla przyjaciółki i przyjaciela, dla brata i siostry. W tym przypadku również kreujecie postacie samodzielnie.

 

Całą kolekcję znajdziecie tutaj ! 


Pamiętajcie, że jestem do Waszej dyspozycji. Nie ma głupich pytań- piszcie i dzwońcie śmiało.