Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!
Wysyłka 24h! Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłamy na następny dzień roboczy!

Illu czyli krótka historia o naszej firmie

Illu to firma rodzinna czyli ja - Kasia i moi najlepsi pomocnicy- Bartek i nasz syn Aleks. Nie stoją za nami wielkie fabryki, linie produkcyjne, firmy marketingowe itp. Wszystkiego dopilnowujemy sami, więc możecie być pewni każdej otrzymanej przesyłki, bo wychodzi ona z naszych rąk tj. od osób, dla których jakość produktu na każdym etapie tworzenia jest podstawową dewizą.

Nazwa illu pochodzi od słowa "illustration". Nasz pierwszy post na IG wrzuciliśmy dokładnie 30 sierpnia 2017 r. i wystartowaliśmy z 7 projektami kubków !


Dziś Illu to 12 kolekcji kubków:

kolekcja Fashion
kolekcja Girls
kolekcja Friends
kolekcja Foto
kolekcja Kwiaty
kolekcja Mama
kolekcja Tata
kolekcja Babcia
kolekcja Magister
kolekcja Nauczyciel
kolekcja Profession
kolekcja Family

i około 150 projektów kubków.
 

Jako jedyni na rynku stworzyliśmy Kreator kubka, w którym wybieracie kolor oczu, kolor włosów, fryzurę i ubiór. Sami możecie również wykreować kubki z kolekcji Friends, kolekcji Nauczyciel, kolekcji Profession i kolekcji Family.


Nasze kubki mają możliwość personalizacji tj. możesz wpisać swoje imię, nick czy nawet logo. Dodatkowo wiele wzorów posiada nadrukowane hasło motywacyjne, które możecie dowolnie zmieniać. I tak mogłaby wymieniać i zachwalać godzinami, ale poprostu sprawdźcie sami !

fotografia: http://www.marzenaszaflik.pl/